Керчь. Детский сад № 54 «Калина»
Учебный процесс

 

Вы загляните в детские глаза,
когда все хорошо у малыша.
Там глубина Души и блеск Огня.
ПУСТЬ СОХРАНИТСЯ ЭТО НАВСЕГДА!

 

Учебный год в дошкольном заведении делится на 2 полугодия:

 

 

 

I полугодие – с 01.09.2013г. по 31.12.2014г.

 

II полугодие – с 01.01.2014 по 31.05. 2014г.

 

 

 


 

 

Учебная деятельность в нашем детском саду сформирована на государственном уровне и обеспечивает компетентность ребенка дошкольного возраста в соответствие Конвенции ООН о правах ребенка, национальной программы «Дети Украины», базового компонента дошкольного обучения в Украине, программы воспитания детей дошкольного возраста «Дитина». Также используются программы:i

- «Уверенный старт»  -программа развития детей старшего дошкольного возраста


- «Цветные ладошки» программа художественного воспитания И.А. Лыковой

 

- "Крымский веночек" - региональная программа по межкультурному образованию детей дошкольного возраста в Крыму

 

- "Дитина в дошкiльнi  роки" - программа развития, обучения и воспитания под рук. Крутий К.Л.

 

 

 

 

 

Програма "Дитина в дошкільні роки"


Програма "Дитина в дошкільні роки" – програма нового типу (рекомендована МОН України як комплексна додаткова освітня програма, лист N 1/11-11178 від 8 грудня 2010 гроку).

Програму зорієнтовано на цінності та інтереси дитини, урахування вікових можливостей, на збереження дитячої субкультури, на ампліфікацію дитячого розвитку, взаємозв’язок усіх сторін життя малюка.
Програму "Дитина в дошкільні роки" адресовано педагогам, практичним психологам і соціальним педагогам дошкільних навчальних закладів, вихователям, які працюють у будинках сімейного типу, школах-інтернатах тощо; студентам педагогічних інститутів і коледжів, які навчаються за спеціальністю "Дошкільне виховання", батькам, а також укладачам нових комплексних програм розвитку, виховання та навчання дітей раннього, переддошкільного і дошкільного віку.

 

 

Стежинки у Всесвіт : програма для дітей п’ятирічного віку.
К.Л. Крутій. – 2011. – 124 с., папір офсетний, обкладинка м’яка ламінована, формат А5

Програма “Стежинки у Всесвіт” – програма для дітей п’ятирічного віку, які відвідують дошкільні навчальні заклади. Програма є складовою частиною комплексної додаткової освітньої програми "Дитина в дошкільні роки" (рекомендовано МОН України, лист N 1/11-11178 від 8 грудня 2010 року), може використовуватися як окрема самостійна програма або в складі основної.
Програму зорієнтовано на цінності та інтереси дитини, урахування вікових можливостей, на збереження дитячої субкультури, ампліфікацію дитячого розвитку, взаємозв’язок усіх сторін життя старшого дошкільника.
Програму адресовано педагогам, практичним психологам і соціальним педагогам дошкільних навчальних закладів, вихователям, які працюють у будинках сімейного типу, інтернатних установах, прогімназіях тощо; студентам педагогічних інститутів і коледжів, які навчаються за спеціальністю "Дошкільне виховання", батькам, а також укладачам нових комплексних програм розвитку, виховання та навчання дітей дошкільного віку./p

nbsp;